15075.
306. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
Incze Antal: Rio Grande - Trieszt. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, fekete-fehér fotókkal.