15012.
306. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
Szentföld I-II. kötet. Szerk.: Zadravecz István. Bp.,1931, Szentföld Magyarországi Biztosi Hivatala. Kiadói illusztrált, aranyozott gerincű egészvászon-kötés.