15022.
306. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
Várnagy Antal: Hőgyész. Községtörténeti monográfia. I. rész: A kezdetektől 1722-ig.Hőgyész,1990,Nagyközségi Közös Tanács. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.