Wenzel Gusztáv: Kassa város parketkészítése a XV. század kezdetén. Pest, 1871, Eggenberger Ferdinánd Akad. Könyvkereskedése. Papírkötés, jó állapotban.
Veress D. Csaba: Az évezredes Paloznak. Egy balatonmelléki falu története a kezdetektől napjainkig. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai 10. Veszprém, 1998, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2500 példányban.
Kikli Tivadar: Magvetés. Az Egri Érseki Fiú Felsőkereskedelmi, kereskedelmi középiskola története 1921-1948. Eger, 1991, A Felsőkereskedelmi és Közgazdasági Iskola Baráti Köre. Papírkötésben, jó állapotban.
Pataki Vidor: Az egri vár élete. Eger, 1934, Érseki Líceumi Könyvnyomda. Különlenyomat a Ciszterci Rend Egri Szent Bernát-gimnáziumának 1933/34. évi értesítőjéből. Tűzött papírkötésen, jó állapotban.
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Budapest, é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopottas borítóval, a szennylaptól a 32. oldalig a lapok kijárnak.
Budapesti Negyed: Budapest ostroma. 2000. VIII. évf. 3-4. szám. Szerk.: Ungváry Krisztián. Bp., 2000, Budapesti Negyed Szerkesztősége. Kiadói papírkötés.
Kovaltsik Sándor: Utazásaim, külföldi élményeim. Amíg a Piccoloból szakember lesz. Budapest, 1931, Fortuna nyomda, 94+16 p. Kiadói fűzött kartonborítóban, a gerince részben elvált a borítótól, a borító foltos, szövegközti képekkel gazdagon illusztrált, felvágatlan példány.