16005.
306. Closed Online auction
Books and Documents with low starting prices
100 HUF
Attilio Gatti: Musungu. Fordította Déry Tibor. A világ körül Bp., é.n., Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.