Fotboll 1967. Svenska Fotbollförbundets Arsberättelse. Szerk.: Lennart Brunnhage. Stockholm, 1967., Brunnhages Förlag AB. Kiadói aranyozott gerincű félműbőr-kötés, fekete-fehér fotókkal, svéd nyelven./ Half-leatherette-binding, in Swedish language.
Vegyes útikönyv tétel, 2 db Miskolc útikalauz. Miskolc, 1960, B-A-Z Megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés. Kolta János: Pécsi Kalauz. Pécs, 1962, Pécs Megyei Jogú Város Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés, az alsó sarka kissé viseltes.
Richard Katz: Röptében a világ körül. Fordította Dr. Szántó Dénes. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászonkötésben, kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
Oscar Kauffmann: Aus Indiens Dschungeln II. Erlebnisse und Forschungen. Leipzig, 1911, Klinkhardt und Biermann. Kiadói kopottas egészvászon kötés, a címoldal kötésénél javítással, egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált, német nyelven, térkép melléklet nélkül./ Linen-binding, the cover is worn, the coverpage repaired, in german language, without maps appendixes.
Nouveau Guide Pratique Artistique de Genes et ses environs. Genova, 1921, A. Peloso. Kiadói egészvászon kötés, kopottas gerinccel. Genova útikönyv, fekete-fehér fotókkal és egy kihajtható térképpel illusztrálva, francia nyelven. / Linen-binding, in french language.