31112.
306. Closed Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
1 600 HUF
23
1936. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet)" aranyozott fém díjérem, mellszalagon, hátoldalon gravírozva. "ARKANZAS BUDAPEST VÁCZI UCCA 20" gyártói tokban (30mm) T:2 kopott aranyozás