Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 67
1652302
31099
306
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1910. "Világosság Kerékpár Kör Budapest 1908" jelzett Ag díjérem szalagon, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (Br.:26,88g/0.800/47mm) T:2,2- patina, peremdíszítmény hajlott
7 000 HUF
1652371
31100
306
Numismatics
~1910-1920. "M.Á.V. Gépgyári Sportkör - A M.Á.V. Gépgyára Munkásainak Irodalmi és Önművelődési Köre" jelzett Ag díjérem szalagon, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (Br.:24,44g/0.800/47mm) T:2,2- patina
7 000 HUF
1652393
31101
306
Numismatics
1912. "Magyar Kerékpáros Szövetség" jelzett Ag díjérem sas ábrázolású díszítménnyel, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozás "30km 1912. II/29. I." (Br.:34,95g/0.800/50mm) T:2,2- patina
10 000 HUF
1654915
31102
306
Numismatics
~1912. "Fővárosi Kerékpár Egylet - 1899" jelzett Ag díjérem szalagon, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (Br.:34,81g/0.800/49mm) T:2,2- patina
7 000 HUF
1652415
31103
306
Numismatics
~1920. "Vándor Kedv Kerékpárkör Budapest 1896 / A Magyar Hazáért 1914-1915." jelzett Ag sportérem szalagon, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (Br.:27,46g/0.800/48mm) T:2,2- patina, peremdíszítmény kissé hajlott
10 000 HUF
1652517
31104
306
Numismatics
~1920-1940. "DVTK (Diósgyőr-Vasgyári Testgyakorlók Köre)" zománcozott fém turista jelvény (30x36mm) T:1-
3 000 HUF
1652137
31105
306
Numismatics
1 000 HUF
1654450
31106
306
Numismatics
~1930. "Magyar Vöröskereszt Ifjúsági Osztálya" Br kitüntetés füllel. "A MAGYAR VÖRÖS KERESZT IFJÚSÁGI OSZTÁLYA / MACTE NOVA VIRTUTE PUER!" Szign.: BERÁN N. (31mm) T:2 ph.
4 000 HUF
1657354
31107
306
Numismatics
~1930. "Dulce et Decorum est Pro Patria Mori / Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Versenydíja" aranyozott fém díjérem füllel (2x) (35mm) T:2 patina
1 200 HUF
1647432
31108
306
Numismatics
~1930. "Gödöllő 938" Br lövész díjérem füllel (38mm) T:2,2-
1 200 HUF
1657226
31109
306
Numismatics
~1930-1940. "Makói Magyar Királyi Állami Csanád Vezér Gimnázium" Br sapkajelvény, eredetileg zománcozott T:3 súlyos zománchiány 1652737
31110
306
Numismatics
~1930-1940. "PEAC 'E' (Pécsi Egyetemi Sport Club?)" zománcozott gomblyukjelvény (13x15mm) T:2
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035