1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem modern mellszalaggal + 1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés modern mellszalaggal + 1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés modern mellszalaggal T:2-3 szennyeződés, patina
1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés nem saját mellszalaggal T:2,2- Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated Br decoration with not its own ribbon C:XF,VF NMK 269.
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés, nem hozzáillő mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:3 Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration with hallmark on edge, with not matching ribbon. Sign.: Tautenhayn C:F NMK: 133.
1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés első sebesülés után járó, modern mellszalaggal, peremen "OW 18" gyártói jelzéssel. Szign.: R. Placht T:2,2- ph. Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with modern ribbon awarded after first wound, with "OW 18" makers mark on edge. Sign.: R. Placht C:XF,VF edge error NMK 328
1922. "Vitézi Jelvény" zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, "BOCZÁN GY. BUDAPEST" gyártói jelzéssel (58x38mm) T:2 zománchiba Hungary 1922. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled Br badge, on the back two oblique bands, with makers mark "BOCZÁN GY. BUDAPEST" (58x38mm) C:AU enamel error NMK 334.