11054. 306. Closed Online auction Art-ceramics
46 000 HUF
0 HUF
Gorka Géza (1894-1971): Figurális art deco váza, festett repesztett mázzal, jelzett (Nógrádverőce), restaurált, d:13 cm, m:15,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván