11369. 306. Closed Online auction Flea Market
1 000 HUF
0 HUF
Régi Piatnik francia kártya pakli, 55 lap, 'Budapest 393' felirattal, adóbélyeggel, foltos, kopott, sérült lapokkal, hiányos
Photo of the item taken by : vörös_iván