1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Ifj. Imre István (1950-) 2 db rézkarca: Tiszapart+Liget, rézkarc, papír, jelzett, számozott, felcsavar, gyűrött, 29x24 cm és 24x19 cm.