800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
A. J. Wauters: La peinture flamande. Bibliothéque de L'Enseignement des Beaux-Arts. Paris,(1883), Ancienne Maison Quantin. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal (elülső szennylap, elülső előzéklap, címkép, 13-16 p.), francia nyelven./ Linen-binding, with worn cover, and damaged spine, some pages are coming out, in French language.