15509.
307. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Receptkönyv. Üzemi vendéglátó konyhák részére. Szerk.: Moser István - Sipos László - Surnowszky Leó - Seemann Gizella. Bp., 1958, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés.