15507.
307. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 000 HUF
Zilahy Ágnes: Valódi magyar szakácskönyv. Bp., 1916, Singer és Wolfner, 296 p. Félvászon-kötésben, rossz állapotban, a borítója kopott, sérült, hiányos, a gerince, sérült, hiányos, a kötése ragasztott, szétvált (222-223. oldal.)