Books: Gastronomy and Gardening Number of items: 40
1641018
15500
307
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Gróf Széchenyi-Wolkenstein Ernőné: A törpe gyümölcsfák ültetése és gondozása. Bp., 1930, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Második, átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
5 000 HUF
1657973
15501
307
Other collectibles
Nagyváthy János: Magyar házi gazdasszony. Bp., 1986, Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat. Reprint! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
2 000 HUF
1590766
15502
307
Other collectibles
A jó házikonyha. A sűtés-főzés tudományának új kódexe. Összeállította bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet. Bp, é.n., Singer és Wolfner Rt. Hatodik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, rossz állapotban.
4 000 HUF
1659720
15503
307
Other collectibles
Móra Ferencné szakácskönyve. h. n., é. n., Genius. Elváló, kissé megviselt vászonkötésben.
1 000 HUF
1658885
15504
307
Other collectibles
3 db gombászati könyv: Gombatermesztés (Bp., 1979); Lévai Judit: Terítéken a gomba (Bp., 1986); Győrfi Júlia: Csiperketermesztés nemcsak vállalkozóknak (Bp., 2003). Példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
1 200 HUF
1664104
15505
307
Other collectibles
Végh Kálmán Mátyás: Bolgárkertészet. Bp., 1921, Pátria. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1583544
15506
307
Other collectibles
2 400 HUF
1665268
15507
307
Other collectibles
Zilahy Ágnes: Valódi magyar szakácskönyv. Bp., 1916, Singer és Wolfner, 296 p. Félvászon-kötésben, rossz állapotban, a borítója kopott, sérült, hiányos, a gerince, sérült, hiányos, a kötése ragasztott, szétvált (222-223. oldal.)
2 000 HUF
1629557
15508
307
2200
Other collectibles
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Bp.,1936, Váncza és Társa. Tizennegyedik, háromszorosra bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, laza fűzéssel.
2 200 HUF
1659860
15509
307
Other collectibles
Receptkönyv. Üzemi vendéglátó konyhák részére. Szerk.: Moser István - Sipos László - Surnowszky Leó - Seemann Gizella. Bp., 1958, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
2 000 HUF
1667234
15510
307
9500
Other collectibles
Vegyes szakácskönyv tétel, 2 db: Éltető ételek. Iránytű a táplálkozás útvesztőjében. Fordította Apáti Ildikó, Sóskuthy György. Bp., 2017, Tarsago Magyarország Kft. Kiadói kartonált papírkötés. Ötletes Háztartás. Bp., 2016, Tarsago Magyarország Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
9 500 HUF
1424330
15511
307
Other collectibles
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035