15305. 307. Closed Online auction Books: History
1 200 HUF
0 HUF
Maróthy-Meizler Károly: Az ismeretlen Mindszenty. Életrajz és korrajz. Buenos Aires, 1958, Editorial Pannonia. Díszes, aranyozott vászonkötésben, szép állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván