Books: History Number of items: 146
1657999
15259
307
Books: History
Other collectibles
A magyarság őstörténete. Szerk.: Ligeti Lajos. Bp., 1986, Akadémiai. Reprint! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1 600 HUF
1658016
15260
307
Books: History
Other collectibles
2 000 HUF
1506632
15261
307
Books: History
Other collectibles
1 200 HUF
1659691
15262
307
Books: History
Other collectibles
1659317
15263
307
Books: History
Other collectibles
Mohács emlékezete. Válogatta Kiss Károly. Szerk.: Katona Tamás. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
1659331
15264
307
Books: History
Other collectibles
Illés György: Végek dicsérete. Magyar végvárak. Bp., 1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
1 000 HUF
1659677
15265
307
Books: History
Other collectibles
Elekes Lajos: Mátyás és kora. Bp., 1956, Művelt Nép. Félvászon kötés, jó állapotban.
1 000 HUF
1660247
15266
307
Books: History
Other collectibles
Klapka György: Emlékeimből. A szöveget gondozta, az eredeti iratokkal egybevetve kiegészítette, a bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta Katona Tamás. Magyar Századok. Bp., 1986, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. 1660253
15267
307
Books: History
Other collectibles
Az aradi vértanúk 1-2. kötet. Válogatta, szerkesztette, az előszót és a jegyzeteket írta Katona Tamás.Pro Memoria. Bp., 1983, Európa. Kiadói papírkötésben. 1660232
15268
307
Books: History
Other collectibles
Európa története. Debrecen, 1996, Csokonai. Szerk.: Gunst Péter. Kiadói kartonált papírkötés. Walter Krämer: A világ csodái. Földünk korai felfedezései. Fordította Auer Kálmán. Univerzum könyvtár. Bp.,1977, Kossuth. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
1660219
15269
307
Books: History
Other collectibles
Magyar történelmi fogalomtár I-II. Szerk.: Bán Péter. Bp., 1989, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
1660336
15270
307
Books: History
Other collectibles
Magyarország története 1890-1918. Szerk.: Hanák Péter, Mucsi Ferenc. Bp., 1978, Akadémia Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035