Books: History

Number of items: 146

A magyarság őstörténete. Szerk.: Ligeti Lajos. Bp., 1986, Akadémiai. Reprint! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15259.

1 600 HUF
4,24
4,57
15260.

2 000 HUF
5,31
5,71
15261.

1 200 HUF
3,18
3,43
15262.

800 HUF
2,12
2,29
Mohács emlékezete. Válogatta Kiss Károly. Szerk.: Katona Tamás. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15263.

1 000 HUF
2,65
2,86
Illés György: Végek dicsérete. Magyar végvárak. Bp., 1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
15264.

1 000 HUF
2,65
2,86
Elekes Lajos: Mátyás és kora. Bp., 1956, Művelt Nép. Félvászon kötés, jó állapotban.
15265.

1 000 HUF
2,65
2,86
Klapka György: Emlékeimből. A szöveget gondozta, az eredeti iratokkal egybevetve kiegészítette, a bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta Katona Tamás. Magyar Századok. Bp., 1986, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15266.

800 HUF
2,12
2,29
Az aradi vértanúk 1-2. kötet. Válogatta, szerkesztette, az előszót és a jegyzeteket írta Katona Tamás.Pro Memoria. Bp., 1983, Európa. Kiadói papírkötésben.
15267.

800 HUF
2,12
2,29
33
Európa története. Debrecen, 1996, Csokonai. Szerk.: Gunst Péter. Kiadói kartonált papírkötés.  Walter Krämer: A világ csodái. Földünk korai felfedezései. Fordította Auer Kálmán. Univerzum könyvtár. Bp.,1977, Kossuth. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15268.

1 000 HUF
2,65
2,86
Magyar történelmi fogalomtár I-II. Szerk.: Bán Péter. Bp., 1989, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15269.

1 200 HUF
3,18
3,43
Magyarország története 1890-1918. Szerk.: Hanák Péter, Mucsi Ferenc. Bp., 1978, Akadémia Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15270.

1 000 HUF
2,65
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF