20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Dr. Molnár János. Orvosi törvény. Mellyet a két ns. magyar haza hasznára készített. Első kötet. Székesfehérvárott,(1814), Számmer Klára, 16+497+7 p. Félvászon-kötésben, rossz állapotban, sérült borítóval, néhány lapon ceruzás bejelöléssel, aláhúzással, foltos, sérült lapokkal.