10 000 HUF
Zigány Árpád: Tolnai: A világháború története 1-3. kötet. Diplomáciai okiratok, hivatalos jelentések, szemtanuk hiteles följegyzései és eredeti adatok nyomán. 1. kötet: 1914-1915. 2. kötet: 1914-1916. 3. kötet: 1914-1917. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat. Kiadói festett aranyozott egészvászon-kötés, javított, restaurált, kissé kopottas borítóval.