Vegyes miniatűr könyvtétel, 2 db: Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Budapest, 1973, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, kopottas borítóval, magyar, angol, orosz és német nyelven. Janka Gyula: Amit még a miniatűr könyvekről tudni kell. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, magyar, angol, orosz és német nyelven. Jó állapotban.
Állami Biztosító Borsod-Abaúj-Zemplén megyei igazgatósága. Szerk.: Kovács Mihály. Rajzokat készítette. Feledy Gyula. Miskolc, 1985, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, fém plakettel. Kiadták 1400 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
Kodály Zoltán 1882-1967. Szerk.: Zoltai Dénes. Budapest, 1982, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói egészvászon, fémplakettel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Megjelent 4700 példányban.
A nők köszöntése. Feledy Gyula 33 rajza. Szerk.: Kovács Mihály. Készült a 74. nemzetközi nőnap alkalmából. Miskolc, 1984, Minatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, kiadói papír védőborítóval. Számozott (500/259.) példány, fekete számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
Himnusz- Szózat.: Kölcsey Ferenc-Erkel Ferenc: Himnusz. A gondolattól a világhírig. Összeállította és szerkesztete Radó György. Bp., 1988, Hazafias Népfront és a Magyar Írók Szövetsége. Bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, 20 nyelven. Jó állapotban. Vörösmarty Mihály-Egressy Béni: Szózat. Gondolattól a világhírig. Összeállította és szerkesztete Radó György. Bp., 1988, Hazafias Népfront é...
Magyar-Német, Német-Magyar miniszótár/Ungarisch-Deutsch,Deutsch-Ungarisch Miniwörterbücher. Bp., 1971, Terra. Kiadói papírkötés, német és magyar nyelven.
Seresné Dr. Szegőfi Anna: Szendrei (Wagner) János. Miskolc, 1982, Miniatűr Könygyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (500/ 144.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.