15554.
307. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
4 200 HUF
10,88 EUR, 12,00 USD
Az élet csodái I-III. kötet. H. G. Wells, Julian Huxley és George Philip Wells nagy biológiája. Fordította: Lambrecht Kálmán. Bp., é. n., Pantheon. Gazdag szövegközti képanyaggal. Kiadói, egységes, aranyozott gerincű és táblájú egészvászon-kötésben, kissé sérült a gerincek alsó sarka, II. kötet gerince kopottas, a II. kötetben az 529/530. oldal kettészakadt.