https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 71

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Dr. Szumorowski Ulászló: Az orvostudomány története bölcsézeti szempontból nézve. Fordította Dr. Herczeg Árpád. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára. Budapest, 1939, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói picit kopott, picit foltos egészvászon kötés, némileg laza fűzéssel, magánkönyvtári bélyegzővel.
1
15556.

Dr. Szumorowski Ulászló: Az orvostudomány története bölcsézeti szempontból nézve. Fordította Dr. Herczeg Árpád. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára. Budapest, 1939, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói picit kopott, picit foltos egészvászon kötés, némileg laza fűzéssel, magánkönyvtári bélyegzővel.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,36
EUR
,
11,43
USD
Number of bids:
1
 
Dr. Király József: Az endémiás cretinismus. Bp., 1948, Egyetemi Nyomda, 63 p. Kiadói papírkötés, foltos.
1
15557.

Dr. Király József: Az endémiás cretinismus. Bp., 1948, Egyetemi Nyomda, 63 p. Kiadói papírkötés, foltos.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
 
Adiano Collardo: Avium vivae icones. Brüsszel, 1967, Culture et Civilisation. Kiadói műbőr-kötés, francia nyelven. Reprint. / Leatherette-binding, in French language.
1
15558.

Adiano Collardo: Avium vivae icones. Brüsszel, 1967, Culture et Civilisation. Kiadói műbőr-kötés, francia nyelven. Reprint. / Leatherette-binding, in French language.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
6,74
EUR
,
7,43
USD
Number of bids:
0
 
Tim Glynne-Jones: A számok titkai. A számok izgalmas leírása a 0-tól a végtelenig. Fordította Varga Judit. Bp., 2008, Saxum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15559.

Tim Glynne-Jones: A számok titkai. A számok izgalmas leírása a 0-tól a végtelenig. Fordította Varga Judit. Bp., 2008, Saxum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
1
 
Drumond Henrik: Természeti törvény a szellemi világban. Fordította Csizmadia Lajos, Átvizsgálta Dr. Szabó Aladár. Bp., 1904, Magyar Protestáns Irodalmi Társaság. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, ceruzás aláhúzásokkal, és érdekes lapszéli jegyzetekkel, névbejegyzéssel.
1
15560.

Drumond Henrik: Természeti törvény a szellemi világban. Fordította Csizmadia Lajos, Átvizsgálta Dr. Szabó Aladár. Bp., 1904, Magyar Protestáns Irodalmi Társaság. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, ceruzás aláhúzásokkal, és érdekes lapszéli jegyzetekkel, névbejegyzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
 
A természet könyve. Ég és föld. Szerk.: Dr. Nevelős Gyula. Írták: Péch Aladár, Tass Antal, Loczka Alajos, Róna Zsigmond, Hoffmann Ernő, Ballenegger Róbert, Kéz Andor: Budapest, é..n, Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói félbőrkötés, kissé kopottas gerinccel.
1
15561.

A természet könyve. Ég és föld. Szerk.: Dr. Nevelős Gyula. Írták: Péch Aladár, Tass Antal, Loczka Alajos, Róna Zsigmond, Hoffmann Ernő, Ballenegger Róbert, Kéz Andor: Budapest, é..n, Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói félbőrkötés, kissé kopottas gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
 
Dr Bucsányi Gyula: Az érelmeszesedés természetes megelőzése és kezelése. Második, javított kiadás. Bp., é.n., Novák Rudolf. Kiadói papírborítékban.
1
15562.

Dr Bucsányi Gyula: Az érelmeszesedés természetes megelőzése és kezelése. Második, javított kiadás. Bp., é.n., Novák Rudolf. Kiadói papírborítékban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
1
 
Reinke, [Friedrich Berthold]: Az emberboncolástan tanulókönyve. Bp., 1919, Universitas Könyvkiadó Társaság. Sérült gerincű félvászon kötésben.
1
15563.

Reinke, [Friedrich Berthold]: Az emberboncolástan tanulókönyve. Bp., 1919, Universitas Könyvkiadó Társaság. Sérült gerincű félvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
6,74
EUR
,
7,43
USD
Number of bids:
0
 
Kósa András: Kezdeti lépések a felsőbb matematikában. 1. Differenciálszámítás. Bp.,2000, LSI Oktatóközpont. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
1
15564.

Kósa András: Kezdeti lépések a felsőbb matematikában. 1. Differenciálszámítás. Bp.,2000, LSI Oktatóközpont. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
 
Otto Weininger: Nem és jellem. Elvi tanulmány. Fordította Gábor Andor. Bp.,é.n, Dick Manó. Kiadói aranyozott egész-vászonkötés, kis sérüléssel a gerincen, kis kopással a borítón, jó állapotban.
1
15565.

Otto Weininger: Nem és jellem. Elvi tanulmány. Fordította Gábor Andor. Bp.,é.n, Dick Manó. Kiadói aranyozott egész-vászonkötés, kis sérüléssel a gerincen, kis kopással a borítón, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
6,74
EUR
,
7,43
USD
Number of bids:
0
 
David Attenborough 4 műve: Élet a földön, Utazás a múltba, Az élő bolygó, Az élet erőpróbái. Bp.-Kaposvár,1990-1994, Novotrade-Holló és Társa-Park. Kiadói kartonált papírkötés, az egyiken kiadói papír védőborítóval. Változó állapotban.
1
15566.

David Attenborough 4 műve: Élet a földön, Utazás a múltba, Az élő bolygó, Az élet erőpróbái. Bp.-Kaposvár,1990-1994, Novotrade-Holló és Társa-Park. Kiadói kartonált papírkötés, az egyiken kiadói papír védőborítóval. Változó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
1
 
Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n., Élet és Egészség. Második kiadás. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
1
15567.

Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n., Élet és Egészség. Második kiadás. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment