https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Natural sciences, Medicine Number of items: 71
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1553323
15580
307
0
3600
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
Gazdasági alapismeretek. Kézikönyv a M. Kir. Téli Gazdasági tanfolyamok hallgatói részére. VI. javított kiadás. Bp., 1932, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1617412
15581
307
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
Tisza László: A többatomos molekulák spektrumáról. Bp., 1932, Franklin. Kiadói papírkötés.
The item is not available
1503386
15583
307
0
2400
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
Dr. Kellner Dániel: A Nobel-díjas orvosok élete és munkássága. Bp., é.n., Szathmáryné Bánó Vilma Tudományos Könyvkiadó Vállalata. Kiadói félvászon kötés. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
1476456
15584
307
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
Dr. Hettner Alfréd: A leíró földrajz alapvonalai. I. Európa. Fordította: Dr. LIttke Aurél. Bp., 1925, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, kissé viseltes állapotban, kopottas borítóval, benne bejegyzésekkel, és ceruzás aláhúzásokkal.
The item is not available
1663107
15585
307
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
Vegyes könyvtétel, 4 db: A Magyar Népköztársaságban engedélyezett növényvédőszerek jegyzéke. 1969. Bp., 1969, Mezőgazdasági Minisztérium. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel. Engedélyezett növényvédőszerek 1970. Bp., 1970, Mezőgazdasági Kiadó.Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel. Dr. Bocz Ernő: Trágyázási útmutató. Bp., 1976, Mezőgazdasági Kiadó.Kiadói papírkötés. ...
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1640454
15586
307
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
Sztrókay Kálmán: Az ember és a számok. Say Kornél rajzaival. Bp., 1942, Athenaeum. Kiadói kopottas félvászon-kötés
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1644988
15587
307
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
Lambrecht Kálmán: Az ősember. Ősvilágok élete. A 8.,19-23. fejezetek szerzője Kormos Tivadar. Budapest, 1931, Dante. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1503547
15588
307
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
Pólya Jenő: Az orvostudomány regénye. Bp., [1941], Béta. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, kissé laza fűzéssel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1503539
15589
307
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
VIII. Pest megyei orvos-gyógyszerész napok tudományos közleményei. Szerk.: Dr. Rigó János., Bp., 1978, Dabasi Nyomda, 722 p. Kiadói papírkötés. Készült 818 példányban. Jó állapotban.
The item is not available
1503670
15590
307
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
cca 1955-1979 Különlenyomatok gyűjteménye különféle orvosi szakfolyóiratokból (Kísérletes orvostudomány, Gyermekgyógyászat, Acta Chirurgica, Magyar Sebészet, Orvosi Hetilap...stb.), kb. 60-70 db., félvászon mappában egybekötve, magyar, német, angol nyelven, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1503623
15591
307
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
Dr. Bloch Iván: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. é.n. Dante. Kiadói, aranyozott egészvászonkötésben. Jó állapotban.
The item is not available
1637303
15592
307
0
2400
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
Dr. Czeizel Endre: Tudósok, gének, tanulságok. A magyar természettudós géniuszok családfaelemzése. Bp.,2006, Galenus. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Starting price:
2 400 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment