2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
Cox György: Görög regék. I-III. füzet. (Egy kötetben). Fordította Komáromy Lajos. Ifjusági Iratok Tára. Bp., 1877-1878, Franklin,118+2+119+1+183+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, foltos, hiányzó elülső előzéklappal.