5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Erdélyi Magyar Szótörténeti Tár I-IV.+IV. kötet. Szerk.: Szabó T. Attila. Bukarest, 1975-1984, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés, kopottas borítóval.