1 600 HUF
Fekete István könyvei,4 db: Csend. Bozóky Mária rajzaival. Bp.,1965, Kozmosz. Kiadói papírkötés.Kiadói kissé kopottas papírkötésben. A koppányi aga testamentuma. Csergezán Pál rajzaival. Bp., 1980, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas, kissé sérült borítóval. Tarka rét. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1986, Móra. Második, bővített kiadás. Kiadói kissé kopottas papírkötésben. Erdei Utakon. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.