5 000 HUF
31
Gárdonyi Géza: A láthatatlan ember. Bp.,(1907), Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, megviselt állapotban, sérült hiányos gerinccel, kopottas borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel. A szerző által dedikált!