1 000 HUF
Kelemen Béla (szerk.): Magyar és német nagy kézi szótár tekintettel a két nyelv szólásaira. I. kötet: Magyar-német rész. II. Német-magyar rész. Bp.,1912-1914, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, és kiadói félbőr-kötés. Jó állapotban.