20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Magyar Remekírók sorozat 57 kötete. Bp.,1902-1907, Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kopottas állapotban, hat kötet rossz állapotban.