2 200 HUF
Petőfi Sándor: János vitéz. Plasztikus képekben, Róna Emy rajzaival. Bp., é. n., Offset Nyomda. Kihajtható képeskönyv. Kiadói kopottas félvászon-kötésben, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, szakadással, három helyen kisebb hiánnyal.