5 000 HUF
Verne Gyula: A gőzház I-II. kötet. (Egybekötve.) Fordította Zempléni P. Gyula. Verne Összegyüjtött Munkái X. kötet. Bp., é.n., Eisler G., Légrády-ny.,172+1+143+1 p. II. képes kiadás. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, javított gerinccel, kopottas borítóval.