3 600 HUF
Verne Gyula: Öt hét léghajón. Utazás Afrikában. Bp., 1923, Franklin-Társulat. Ötödik kiadás. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon kötés, egész oldalas fekete-fehér illusztrációkkal, kopottas borítóval és gerinccel, kissé sérült gerinccel.