Books: Other rarities Number of items: 467
1615821
16006
307
Other collectibles
1 200 HUF
1615537
16007
307
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 3 db: Varga Balázs: Társasjátékok könyve. Illés Árpád rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, egy kiszínezett szövegközti ábrával. Josef Stefan Kubin: Az ördög és az adószedő. Fordította Cséfalvay Eszter. Illusztrálta Adolf Zábransky. Pozsony, 1974, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóval...
1 200 HUF
1615519
16008
307
Other collectibles
Pavol Dobsinsky: A naposholdas paripa. Szlovák népmesék. Ludovít Fulla rajzaival. Fordította Farkas Jenő, Boné András. Pozsony, 1964, Slovenské Vydavatelstvo Krásnej Literatúry. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, foltos lapokkal.
1614616
16009
307
Other collectibles
3 000 HUF
1640542
16010
307
Other collectibles
Hornyánszky Gyula: A görög felvilágosodás tudománya. Hippokrates. Bp., 1910, MTA. Papírkötésben, megviselt, széteső állapotban.
1 600 HUF
1659863
16011
307
Other collectibles
Sztrókay Kálmán: A fizika úttörői. Képekkel. Bp., 1939, Dante. Kiadói egészvászon-kötésben. Szép állapotban.
2 000 HUF
1660205
16012
307
Other collectibles
Kabos Gyula 1887-1941. Születésének századik évfordulójára. Szerk: Erdélyi Z. Ágnes. Bp.,1987, Magyar Filmintézet. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1658986
16013
307
Other collectibles
Oravecz Ödön: Borongás. Újabb költemények. h. n., é. n., szerzői. Kicsit kopott tűzött papírkötésben.
1 200 HUF
1659094
16014
307
Other collectibles
Pásztor Árpád: Versek 1899-1902. Bp., 1902, Korvin testvérek. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1658225
16015
307
Other collectibles
Stephenie Meyer: Twilight - Alkonyat. Szeged, 2009, Könyvmolyképző. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött sarokkal.
1 000 HUF
1667869
16016
307
Other collectibles
Franz Kafka két könyve: Naplók, levelek. Bp.,1981, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Elbeszélések. Bp.,1973, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
1627526
16017
307
Other collectibles
Benedek Elek: Nagy magyarok élete. Bocskay István, Bethlen Gábor, Pázmány Péter, Szenci Molnár Albert, Apáczai Csere János. Bp., 1906, Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035