Vegyes könyvtétel, 2 db: Sue Tonsend: A 13 és 3/4 éves Adrian Mole titkos naplója. Fordította: Békés Pál. Bp., 1986, Gabo. Kiadói papírkötés. Alberto Moravia: Nouvelles romaines. Paris, 1972, J'ai Lu. Kiadói papírkötés, francia nyelven.
Vegyes könyvtétel, 3 db: Márai Sándor: A világ nagy ajándék. Gondolatok a szeretetről és a szerelemről. Válogatta és ajtó alá rendezte: Szepesy Kata & Kovács Attila Zoltán. Bp., 2013, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés. Az én jeles mondatom. Mikszáth Kálmán füveskönyve. Szeged, 2005, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés. Tamás Ferenc: Magyar irodalmi kalauz. Szent István intelmeitől Petőfiig. Bp...
Nemzeti Színház 1941. Budapest, 1942, Nemzeti Színház Igazgatósága, 430 p.Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval. Az elején Horthy Miklós fotóval.
Új lexikon I-VI. kötet. Szerk.: Dormándi László, Juhász Vilmos. A tudás és a gyakorlati élet egyetemes enciklopédiája 6 kötetben. Teljes! Budapest, 1936, Dante-Pantheon Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopottas gerinccel, de alapvetően jó állapotban.
Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai III. kötet. Illusztrálta: Nemes Mihály. Bp., 1911, Wodianer F. és Fiai. Egészoldalas illusztrációkka, Kiadói aranyozott dombornyomott egészvászon-kötés, rossz állapotban
vitéz Somogyváry Gyula: És Mihály harcolt...Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papír védőborítón kis sérülésekkel. Jó állapotban.
Radó Antal: Idegen költők albuma. Műfordítások a XIX. század lyrájából. Bp., 1891, Lampel Róbert. Díszes, kicsit megviselt, félig elváló vászonkötésben.