Bajza összegyűjtött munkái. Szerk.: Toldy Ferenc. 1-6. köt. Pest, 1861-1863, Heckenast. Az 1-2., 3-4. és 5-6. kötet egybekötve, az 1-2. későbbi félvászon, a 3-6. köt. díszes vászonkötésben, jó állapotban. + Bajza József elfeledett írásai. Szerk.: Fenyő István. Bp., 1984, Magvető (Nemzet és emlékezet). Papírkötésben, jó állapotban.
Merényi Oszkár emlékkönyv. Szerk.: Acél József - Ódor László. Kaposvár, 1981m Noszlopy Gáspár Közgazdasági Szakközépiskola. Grandpierre K. Endre író nevére szóló könyvjelzővel. Papírkötésben, készült 800 példányban.
Illés Árpád Emlékkönyv. 2005, Orpheusz. Összeállította: Illés Eszter, benne az ő dedikációjával, Garas Klára (1919-2017) művészettörténész, múzeumigazgató részére dedikált példány!. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Révai Nagy Lexikona I-XXI. kötet. (Teljes)+Magyarország a XX. században I-II. kötetek.+Révai Új Lexikona 1. kötet. Szekszárd, 1994-2007, Babits Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
Vörösmarty Mihály összes munkái. Szerk.: Gyulai Pál. 4. köt. Bp., 1885, Méhner Vilmos. Kicsit kopott, gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban.
Révai Kis Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek enciklopédiája. Szerk.: Csekei Varjú Elemér. Bp., 1936, Révai. Átkötött modern aranyozott gerincű félműbőr kötés. Jó állapotban.
Gyakorlati Magyar-Török Szótár. Madsar Ve Türk Lugat Kitabi. I. rész Brindsi Kiszim. Szerk. Pastinszky János. Bp., (1922), Szerzői kiadás. Átkötött amatőr kartonált-kötés, megviselt állapotban, sérült gerinccel, néhány kijáró lappal, 1362-1375 oldal között hiánnyal. Több kötet nem jelent meg, érdekes ex libris bélyegzővel a címlapon. Ritka!