Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula, fametszetekkel díszítette: Buday György. Második, bővített kiadás. Bp., 1935, Egyetemi Nyomda. 344 l. Kiadói, kissé sérült papírkötésben.
A. M. Low: A megszökött marslakó. Fordította: Früchtl Ede. Pesti Hírlap Könyve 505. Bp.,1937, Légrády. Kiadói papírkötés, kissé foltos hátsó borítóval.
Augustus Muir: A vörösszegfüs kémnő. Fordította: Kisléghy Mária. Pesti Hírlap Könyve 584. Bp.,1939, Légrády. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval, a hátsó borítón kisebb hiánnyal a gerincnél.
Tábori Róbert: Mesevilág a tenger mélyén. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp.,(1935), Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, a borító, a kötéstáblák belseje, és a szennylapok foltosak.
Dánielné Lengyel Laura: Bethlen Gábor udvarában. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp.,(1931), Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos és kissé szakadozott borítószélekkel.
Pálosy Éva: Három hónap története. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp.,(1935), Singer és Wolfner. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos borítóval és címoldallal.
5 db Százszorszép Könyv, a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból: Clara Schelper: Őszi rózsa; Vándor Iván: A költő; Wallhausen Rolla: Ismeretlen úton; Solymos Béla: A kis prepa; Dénes Gizella: Császármadár. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói kartonált kötés, kötetenként változó állapotban.
Gyarmath B. János: Égő Golgotán. Versek. Békéscsaba, 1921, Szerzői kiadás, "Körösvidék" Nyomda és Lapkiadó Vállalat, 124+2 p. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti borítót a borítóra kasírozták, pár lap javított (címlap hátoldala, utolsó oldal, 31. oldal.), a szerző névbélyegzőjével.