Books: Other rarities Number of items: 467
1660415
15922
307
2200
Other collectibles
2 200 HUF
1660214
15923
307
Other collectibles
Bánffy Miklós: Reggeltől estig. Kós Károly illusztrációival. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötésben.
1 000 HUF
1552437
15924
307
Other collectibles
3 600 HUF
1660095
15925
307
Other collectibles
Verne Gyula: A Chancellor. Fordítás: Csillay Kálmán. Geiger Richárd rajzaival. Budapest,[1944], Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt., 204 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval.
1 000 HUF
1660100
15926
307
Other collectibles
Verne Gyula: Dél csillaga. Fordította Szentgyörgyi Ferenc. Bp., é.n., Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt., 169 p. Kiadói egészvászon kötés, sérült, hiányos. gerinccel.
1663160
15927
307
Other collectibles
Kellér Dezső: Kortársak és sorstársak. Bp.,1971, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
1 200 HUF
1663137
15928
307
Other collectibles
Keszthelyi Zoltán: A halászószemű ember. Reich Károly rajzaival. Bp.,1973, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált Deutsch Aladár (1899-1973) főorvosnak.
1 000 HUF
1663269
15929
307
Other collectibles
Kellér Andor: Zöld gyep, zöld asztal. Bp.,1957, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, szakadozott kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
1 000 HUF
1663146
15930
307
Other collectibles
Kazimir Károly: Petőfi a körszínházban. Bp.,1968, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, műanyag védőborítóban. A szerző által dedikált.
1 000 HUF
1663671
15931
307
Other collectibles
Domokos Péter: A kisebb uráli népek irodalmának kialakulása. Bp., 1985, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
3 000 HUF
1663645
15932
307
Other collectibles
Richard Kostelanetz (szerk.): The Avantgarde tradition in literature. Buffalo, 1982, Prometheus Books. Angol nyelven, Moholy-Nagy László tanulmányával. Kiadói papírkötésben. / In English, paperback.
2 000 HUF
1662673
15933
307
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035