8 000 HUF
Lang János: Németh Országi Buzgó Plébánus Úrnak A' Felséges Tsászár' Tartományiban-lévő Német, kivált falusi köz-nép' oktatására, érdemessen világosságra botsájtatott, Most pedig Magyar Országi ugyan azon Nép' lelki-hasznára Hazánk' nyelvére fordítatott kateketika beszédjei Az Öreg Katekismus' Rendje szerént. I-V. rész. (Három kötetbe kötve.) Vátzon, 1800. Mármarosy Gottlieb Antal, 8+203+4+84+6+218+1+6+162+4+135 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, a borító kissé kopott, jó állapotban. 1832-es tuljadonosi bejegyzésekkel.