4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Szikszay György: Keresztyéni tanítások és imádságok. Bp., 1904, Hornyánszky Viktor. Aranyozott bőr-kötésben, kopottas, karton-tokban, aranyozott lapélekkel.