1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Végzet és gondviselés. Levelezés Stolz Albánnal. Sajtó alá rend. Dr. Mayer Gyula. Ford. Tabódi Jenőné. Ungvár-New-York, 1912. Földesi Gyula Könyk. 1 sztl. lev. 289 p. Korabeli, aranyozott vászonkötésben.