Kemenes Ferenc: Isten és az ember. Veszprém, 1891, Kompolthy T. "Petőfi" Könyvnyomdája, 339+201 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, az elülső szennylap és a címlap meglazult, márványozott lapélekkel.
Makula-nélkül-való tükör, melly az üdvözítő Jézus Krisztusnak és szent szülőjének életét, keserves kínszenvedését és halálát adja elő. Buda, 1872, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Tizedik kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés, két restaurált és (97/98. és 207/208. oldalak.) két javított oldallal (103/104., 105/106. oldalak.).
Dezsényi Miklós, Dr. Szivós Donát et alii: Szent Margit és szigete. Dr. Hász István előszavával. Bp., 1944, Vörösváry, 247+1 p.+ XXXII t. + 1 kihajtható térképpel. Kiadói kopottas félvászon-kötésben.
1868 - 1883 Magyarországi Reformált Egyház egyetemes konventjének és országos zsinatának jegyzőkönyvei, határozatai, azok elé terjesztett javaslatok, tervezetek és egyéb ezzel kapcsolatos nyomtatványok, egybekötve, összesen 15 db: 1. Köznevelés és közoktatási szervezet a Magyarországi Ref. Egyházban. Megállapítva az 1881-ik évben Debrecenben tartott országos zsinat által. Debrecen, 1883, Debrece...
Egyházi beszédek, mellyeket különféle alkalommal mondott 's kiadni készült Négyesi báró Szepesy Ignácz, néhai pécsi püspök... Kiadja Peitler Antal pécsmegyei püspöki titoknok 's cancellaria-igazgató. III. kötet. Pécsett, 1840, a' lyceum betűivel. 320 p. Korabeli kopottas félvászonkötésben, a könyvtest kiváló állapotban. Horváth Elemér: Karcok Budapest múltjából. Töredékek a gázvilágítás történet...
P. Didon: Jézus Krisztus I. kötet. Ford. Kiss János és Sulyok István. Kiadja Kiss János. Bp., 1892, Pallas. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, Gottermayer N.-kötésben, festett lapélekkel, a borítója kopottas, a kihajtató térkép ragasztott, javított, a Jeruzsálemi templom tervrajza hiányzik.
Dr. Révay József: Árpádok virága. Szent Imre herceg. Az ajánlást írta: Huszár Károly. Az előszót írta Dr. Lányi József. A Könyvdíszeket és a könyv kötését Jaschik Álmos tervezete és rajzolta. Budapest, 1929, Franklin-Társulat, XIV+391 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, a gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van, de belül jó állapotban.