P. Leonardus Goffine: Hand-postille oder Christkatholisches Unterrichts- und Erbauungsbuch für alle Sonn- und Felttage des Jahres. Münster, 1905, Aschendorff schen Buchhandlung. Korabeli félbőr-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, az elülső és hátsó szennylapon és elülső előzéklapon tollas, ceruzás bejegyzésekkel, a 225-240. oldalak fűzése laza, német nyelven. /Half-leather-binding, wi...
Slachta Margit: A puszták rejtekéből az élet centrumába. Márton Lajos rajzaival illusztrálva. Bp.,1928, Testvérszövetség, Apostol Nyomda. Kiadói papírkötés. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
(Jen Johannes) Jörgensen, Dr. Köpf Károly: Zarándokút Szent Ferenc Itáliájában. Cluj-Kolozsvár, 1939, Szent Bonaventura Könyvnyomda. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.