3 000 HUF
Dr. Balázs Dezső-Dr. Hajnal Richárd: Ember, jellem, írás. Bp., (1940), Novák Rudolf és Társa. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, gerinccel, az elülső kötéstábla részben elvált a könyvtesttől.