https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Social sciences Number of items: 60
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1628098
15640
307
0
1200
Books: Social sciences
Other collectibles
1
Dr. Philipp Kálmán: Társalgási alapon szerkesztett új német nyelvtan. (Deutsche konversations-grammatik für Ungarn.) Tankönyvsorozat Gaspey-Otto-Sauer módszer. Heidelberg, 1922, Groos Gyula. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1616636
15641
307
0
800
Books: Social sciences
Other collectibles
1
8000 germanizmus. Német szólások és kifejezések. Szerk.: Ármósné Eisenbach Magda, Rátz Ottó. Bp., 1992, Terra. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
1632621
15642
307
0
2000
Books: Social sciences
Other collectibles
1
Kenessey Mária, Cemil Öztürk: Török társalgás. Tanuljunk nyelveket. Bp., 1985, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1628625
15643
307
0
1200
Books: Social sciences
Other collectibles
1
Honti Rezső: Magyar-orosz zsebszótár. Bp., é.n.,Cserépfalvi. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas gerinccel, és borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1614263
15644
307
0
2000
Books: Social sciences
Other collectibles
1
Dr. Josef Szinnyei: Finnish-ugrische Sprachwissenschaft.(Dr. Szinnyei József: Finnugor nyelvészet.) Sammlung Göschen. Berlin-Leipzig,1922, Walter de Gruyter&Co. Második, javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, ceruzás bejegyzésekkel, aláhúzásokkal, német nyelven./Linen-binding, in German language.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1583552
15645
307
0
2600
Books: Social sciences
Other collectibles
1
Finnugor témájú könyvek, 2 db: Zsirai Miklós: Finnugor rokonságunk. Budapest, 1994, Trezor Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé gyűrött papírborítóval, szövegközti fekete-fehér fotókkal, és ábrákkal illusztrálva, valamint három térképmelléklettel. A finnugorok világa. A II. Finnugor Világkongresszus tiszteletére. A magyarságkutatás könyvtára XIX. Szerk.: Nanovszky ...
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1629601
15646
307
0
800
Books: Social sciences
Other collectibles
1
Kriminalisztika. Egységes jegyzet. Bp., 1980, Tankönyvkiadó. 11., változatlan utánnyomás. Kiadói papírkötés, ceruzás áthúzásokkal.
The item is not available
1573069
15647
307
0
800
Books: Social sciences
Other collectibles
1
Lukács György:A különösség, mint esztétikai kategória. Bp., 1957, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1615462
15648
307
0
800
Books: Social sciences
Other collectibles
1
Ludassy Mária: Négy arckép. Bp.,1989, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel. (Voltaire, Rousseau, Condorcet, Robespierre.)
The item is not available
1599531
15649
307
0
1600
Books: Social sciences
Other collectibles
1
Tóth József: A számok törvényszerűsége a közgazdaságban. Bp., 1940, Gergely R. Könyvkereskedése. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1640411
15650
307
0
1200
Books: Social sciences
Other collectibles
1
Major Róbert: A világgazdaság kis enciklopédiája. Bp., 1941, Renaissance. Kiadói papírkötés, kiadói kissé viseltes papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1660229
15651
307
0
1000
Books: Social sciences
Other collectibles
1
Arisztotelész: Nikomakhoszi etika. Fordította Szabó Miklós. A szöveget gondozta és a jegyzeteket írta Simon Endre. Bp., 1971, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment