Das Goldene Buch des Renn-, Reit-, und Traber-sport. Szerk.: Alexander Duschnitz, Anton Prinz, Joseph Löffler. Wien, 1904, Selbstverlag (magánkiadás).II., 80p, IV., 36p. I., 102p., IV. 900 illusztrációval és 18 egészoldalas táblával. (11 van meg belőle). Gazdag szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal, szecessziós illusztrációkkal. Kiadói szecessziós félvászon-kötés, megviselt állapot...
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak 9. füzet: Céllövősport. Bp., 1926, Stádium, 94 p. Kiadói papírkötés, mellékletekkel, a borító leszakadt a könyvtestről, az elülső borító hiányzik, a könyvben pár helyen ceruzás bejelölés, Ludovika Akadémia Könyvtára bélyegzővel.
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 10. füzet: Egyéb ágak. I. fejezet: Evezés. II. fejezet: A túristáskodás. III. fejezet: A megfigyelési érzéket fejlesztő játékok. IV. fejezet: Utánzójátékok. V. fejezet: Terepjátékok. Bp., 1926, Stádium, 146 p. Kiadói papírkötés, mellékletekkel, kissé foltos borítóval, Ludovika Akadémia Könyvtára bélyegzővel.
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 6-B. füzet: Támadó és védősportok: Ökölvívás (Boxolás.) Bp., 1926, Stádium, 48 p. Kiadói papírkötés, mellékletekkel, Ludovika Akadémia Könyvtára bélyegzővel.
Szekrényessy Attila: A Balaton-átúszások története. Bp., 2005, Szerzői kiadás, NestPress Kft.-ny. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent az első Balaton-átúszás 125. évfordulójának tiszteletére. A szerző által dedikált. A 'Balaton-átúszás emlékére'' emlékpecséttel.
Török Imre, Fehér Dezső, Toldy Ferenc: Lovagoljunk-de hogyan? Bp., 1973, Natura. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, hiányos gerinccel, de belül jó állapotban.
Die XVI. Olympischen Spiele in Melbourne 1956. Offizielles Standardwerk des Nationalen Olympischen Komitees der Deutschen Demokratischen Republik. Berlin, 1958, SportVerlag. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal, német nyelven./Linenbinding, in paper cover, in German language.