15156.
307. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 600 HUF
9
Egy pillanat alatt áttekinthető versenylovaink formája 1891-re. Bp., 1891, Vadász és Versenylap. Kicsit kopott díszes vászonkötésben, jó állapotban.