15011.
307. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
9
Carter, H[oward]: Tut-ankh-amen koporsója és múmiája. [Bp.], é. n., Lampel (Modern utazók, felfedezők könyvtára). Kissé kopott, díszes vászonkötésben, címlapja hiányzik.