15030.
307. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Cholnoky Jenő: A Föld és élete. I-V. köt. Bp., [1936-1937], Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, változó állapotban, a borító kopott, foltos, az I. kötet gerince sérült, a V. kötet gerince kissé sérült, a IV. kötet elülső szennylapja részben hiányos, néhol kissé foltos lapokkal, hat térkép-melléklettel.