15012.
307. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
11
Cholnoky Jenő: Afrika. 1-2. köt. Bp., é. n., Lampel (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit kopott gerincű díszes vászonkötésben, jó állapotban.